Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/'Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/' Bramborová z Chotěboře » HC Pardubice 2004

«

»

Bře 18

Bramborová z Chotěboře

„Bramborovou“ medaili za čtvrté místo přivezli kluci z nedělního turnaje v Chotěboři. Přitom stačilo strašně málo a placka se mohla lesknou stříbrem. Gól inkasovaný deset vteřin před koncem utkání s Jihlavou znamenal nejen prohru 3:4, ale také ztrátu cenného bodu, který nám v závěrečném účtování chyběl. Kluci ve všech zápasech bojovali a kdyby proměňovali šance, mohli v tabulce být o nějaký ten stupínek výš. I tak si ale celý tým včetně trenéra Martina Koudelky a vedoucího Tomáše Kroužela zaslouží poděkování za skvěle zvládnutý turnaj. Příště už ta placka bude!!!!

Fotogalerii najdete zde

Sestava: Adam Kindl – Adam Hančák, David Hemský, Jakub Jičínský, Filip Kroužel – Vítek Pilař, Matěj Oliva, Tadeáš Pražan, Jakub Kvapil – Marek Straka, Vojta Stodola, Vojta Růžička, Dominik Kučera. Trenér Martin Koudelka.

Chotěboř – Pardubice 4:4 (4:0, 0:4)
Góly: Dominik Kučera 2, Jakub Kvapil, Tadeáš Pražan.

Pardubice – Kolín 2:2 (1:0, 1:2)
Góly: Jakub Kvapil 2.

Pardubice – Jihlava 3:4 (1:2, 2:2)
Góly: David Hemský 2, Adam Hančák.

Pardubice – Pelhřimov 3:3 (2:2, 1:1)
Góly: Jakub Kvapil, Matěj Oliva, Dominik Kučera.

Pardubice – Ledeč nad Sázavou 9:4 (5:1, 4:3)
Góly: David Hemský 5, Jakub Kvapil 3, Vítek Pilař.