Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/'Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/' HOKEJBAL 2012 » HC Pardubice 2004

«

»

Dub 10

HOKEJBAL 2012

Vážené hadičky a rodiče ročníků 2003 a 2004.
Rád bych navázal na několika leté zkušenosti s využitím volného času našich potomků a proto letos opět nabízím formu hokejbalového vyžití. Toto bude, jako již každý rok probíhat ve Svítkově, v místní ERA aréně. Kluci nebudou potřebovat nic, co již nemají z hokeje, co se týká výstroje, jenom je překvapí, že se nikam nedokloužou a budou muset použít nohy :). Na prvním tréninku bychom domluvili časy případných tréninků a podrobnosti. Takže bych rád všechny zájemce uvítal dne 13.4.2012 v 15.30 hodin na svítkovském hokejbalovém hřišti.
Sebou pro tentokrát stačí hokejka a rukavice, trénink bude spíš informativní pro rodiče.

Těším se na Vás Jiří Bitnar

Upozornění: Tato aktivita – ,,HOKEJBAL,, není organizována klubem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Proto není pro nikoho povinná. Dále nebude zasahovat do letní přípravy HC a nebude její součástí. Účast je dobrovolná a dle uvážení hráče a jeho rodičů.