Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/'Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/' Oblečení – teplákovky… » HC Pardubice 2004

«

»

Zář 12

Oblečení – teplákovky…

Ahoj všichni,

po dnešním zkoušení souprav a zimních bund je jasné, že to nedáme dohromady. Firma Kappa nám nebude schopna dodat potřebný počet nejmenších souprav, a navíc se skoro všem z nás nezamlouvá, že by část kluků musela mít jiné zimní bundy než zbylá většina.

Naším problémem je, že potřebujeme stejné soupravy,  jak v dětské kategorii, tak v juniorské (nebo nejmenší pánské). U většiny výrobců se dětské soupravy od dospělých alespoň částečně v designu liší. Takže jsem znovu rozhodiĺ sítě a dostal kontakt na společnost Sportissimopro, která se specializuje na větší dodávky textilu pro sportovní kluby apod. Jediné, co by snad odpovídalo našim požadavkům, je souprava od této firmy, značky Lotto v červeno – černém provedení, kterou dle nabídky na jejich webu by měli mít ve všech juniorských velikostech, a to v S až XL, v dostatečném množství na skladě.

Posílám Vám proto odkaz:  http://www.sportisimopro.cz/lotto/suit-assist-pl-cuff/72939/ . Podívejte se prosím na to a napište mi co nejdříve svůj názor na můj mail: radek.kindl@seznam.cz.

Tato firma nabízí možnost vyzkoušení velikostí ve vzorkové prodejně v Rudné u Prahy. Pokud mě dáte souhlas, zajedu tam se třemi kluky různých postav na zkoušku, abych Vás nehonil znovu na předváděčku.

Situace se zimními bundami je naprosto stejná. Budeme to řešit někde jinde a shánět novou bundu, nejlépe v červené barvě.

Prosím, dejte mě vědět obratem Váš názor, abych mohl oslovit obchodní oddělení firmy Sportissimopro co možná nejdříve.

Díky moc,

Radek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>