Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/'Error: Could not connect to API.SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/channels-wsdl/'Fehler beim ConnectSOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't find in 'http://epaper3.1000grad.com/html/api/v2/epaper-wsdl/' Teplákovky news a červené zimní bundy » HC Pardubice 2004

«

»

Říj 01

Teplákovky news a červené zimní bundy

Ahoj, milí rodiče,

dnes jsem předal na výšívání do Prahy první soupravu z naší 31 – dílné kolekce. Je to takový „vzorový kus“, který by měl být hotový někdy příští středu.

Nyní konečně máme soupis potřebných velikostí, podle kterého mohu všechny soupravy závazně objednat. Při jejich doručení je potřebuji zaplatit, proto Vás chci poprosit o vybrání peněz, nejlépe při utkání hraném v Liberci tuto sobotu. Bohužel tam nebudu přítomen, proto chci tímto poprosit našeho komisaře Moulina, váženého pana Gűrtlera, aby od Vás, kteří tam budete vybral od každého 1.167,. KČ. Je v tom souprava (999,- KČ), dvě vyšitá čísla(100,- KČ), jeden vyšitý znak (45,- KČ) a 23,- KČ – podíl na programu vyšívacího stroje(celkem 700,- KČ).

Děkuji za Vaši spolupráci, soupravy nám v pondělí zašlou a já je musím ve ST zaplatit a vyzvednout. Následně je dovezu do Prahy k vyšítí.

 

Co se týká zimních bund…

V červené barvě se nám výběr dostal do finále… Do dneška jsem měl nabídku pouze od firmy, která prodává Easton a dnes jsem se dostal ke katalogu firmy Zeus.

Easton Robust je za 1.400,- bez daně, tedy přibližně 1.700,- s daní, plus 95,- KČ s výšivkami číslo a znaku. Tedy celkově cca za 1.800,- KČ.

Easton Robust 43137

Link na ZEUS:

ZIMNÍ BUNDY ZEUS

Firma Zeus, jak tady výše vidíte, nabízí dvě bundy, mě se líbí ta ZIMNÍ BUNDA ZEUS RANGERS za 1 089,-Kč s daní. Celkem tedy i s výšivkami za 1.200,- KČ, druhá je ZIMNÍ BUNDA ZEUS APOLLO za 1.129,-Kč s daní plus 95,-KČ za výšivku, tedy přes 1.200,- KČ.

Prosím, koukněte na to, odepiště mě, co možná nejdříve, jakou bundu chcete, abychom to mohli objednat, dát vyšít a měli to komplet. Rozhodovat bude většina z respodentů. Co se týká zimních bund je to moje finální aktivita, došla mě již inspirace. Pokud se bundy nebudou líbit, prosím někoho jiného, aby se o to postaral.

Díky za Vaši rychlou reakci,

Radek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>